Szkolne wycieczki jednodniowe
kolonie i obozy
ACTIV Biuro Turystyki
wpis do rejestru nr 101

tel./fax: 52 376 56 30
tel.: 500 475 444

biuro@oferta.turystyka.pl

Kolonie i obozy
Wycieczki szkolne
Oferta dla firm i grup
Wczasy
Zwrot podatku
Work & Travel
Ubezpieczenia turystyczne
Zimowiska
Pielgrzymki
Kursy i szkolenia
pobierz PDF


Visit Inowroclaw
Zwrot podatku
BELGIA - ZWROT PODATKU BELGIA - ZWROT PODATKU


ZWROT PODATKU Z BELGIO zwrot nadpłaty podatkowej może ubiegać się każda osoba, która legalnie pracowała w Belgii i za którą pracodawca odprowadzał podatek. Jest to możliwe do 3 lat wstecz. W Belgii istnieje obowiązek rozli (...)
AUSTRIA - ZWROT PODATKU AUSTRIA - ZWROT PODATKU


ZWROT PODATKU Z AUSTRIIO zwrot nadpłaty podatkowej może ubiegać się każda osoba, która legalnie pracowała w Austrii i za którą pracodawca odprowadzał podatek. Jest to możliwe do 5 lat wstecz. W Austrii nie ma jednak obowią (...)
AUSTRALIA - ZWROT PODATKU AUSTRALIA - ZWROT PODATKU


ZWROT PODATKU Z AUSTRALIIAustralijski system egzekucji zobowiązań pieniężnych jest restrykcyjny i bardzo skrupulatny. Jednak pamiętaj, że to co Ci się należy, czyli zwrot nadpłaconego podatku, przy odrobinie chęci z T (...)
DANIA - ZWROT PODATKU DANIA - ZWROT PODATKU


ZWROT PODATKU Z DANIIRozliczenie podatku z Danii jest obowiązkowe dla osób które pracowały w tym kraju w roku poprzednim. Stawka podatkowa w Danii wynosi 38% - większość osób nie uzyskuje zwrotu, co nie (...)
SZWECJA - ZWROT PODATKU SZWECJA - ZWROT PODATKU


ZWROT PODATKU ZE SZWECJISystem podatkowy w Szwecji różni się od polskiego systemu podatkowego. Podatek dochodowy od osób fizycznych, czyli pierwszy przedział skali podatkowej to podatek gminny. Jego stawka jest różna (...)
NORWEGIA - ZWROT PODATKU NORWEGIA - ZWROT PODATKU


ZWROT PODATKU Z NORWEGIIJeśli pracowałeś w Norwegii masz obowiązek rozliczyć się z norweskim urzędem podatkowym. Deklaracja (Selvangivelse/Tax Return), którą przyśle Ci urząd na przełomie marca i kwietnia, m (...)
NIEMCY - ZWROT PODATKU NIEMCY - ZWROT PODATKU


ZWROT PODATKU Z NIEMIECO zwrot nadpłaty podatkowej może ubiegać się każda osoba, która legalnie pracowała w Niemczech i za którą pracodawca odprowadzał podatek, pod warunkiem, że spełnia następujące warunki:  &nb (...)
IRLANDIA - ZWROT PODATKU IRLANDIA - ZWROT PODATKU


ZWROT PODATKU Z IRLANDIIOkres oczekiwania na zwrot podatku wynosi od 3 do 6 miesięcy. Do rozliczenia niezbędne będą: oryginalny P60 lub P45 od wszystkich pracodawców lub ostatni payslip, ksero paszportu/dowodu osobisteg (...)
USA - ZWROT PODATKU USA - ZWROT PODATKU


ZWROT PODATKU Z USAJeżeli przebywałeś w USA na wakacyjnym wyjeździe Work & Travel nie masz obowiązku rozliczenia się. Składając jednak odpowiednią deklarację podatkową w Urzędzie Skarbowym w USA możesz o (...)
WLK BRYTANIA - ZWROT PODATKU WLK BRYTANIA - ZWROT PODATKU


ZWROT PODATKU Z WIELKIEJ BRYTANIISystem podatkowy w Wielkiej Brytanii działa nieco inaczej niż w Polsce. Początkiem i końcem roku podatkowego jest 5 kwietnia. Aby uzyskać zwrot podatku należy złożyć odpowiednie dokumenty w (...)
| [1] | 2 |

Strona główna   :   O nas   :   Wspieramy sport   :   Referencje   :   Strefa agenta   :   Warunki rezerwacji   :   Polityka Cookies   :   Kontakt