Szkolne wycieczki jednodniowe
kolonie i obozy
ACTIV Biuro Turystyki
wpis do rejestru nr 101

tel./fax: 52 376 56 30
tel.: 500 475 444

biuro@oferta.turystyka.pl

Kolonie i obozy
Wycieczki szkolne
Oferta dla firm i grup
Wczasy
Zwrot podatku
Work & Travel
Ubezpieczenia turystyczne
Zimowiska
Pielgrzymki
Kursy i szkolenia
pobierz PDF


Visit Inowroclaw
JURA KRAK.-CZĘSTOCH. 4 DNI
cena: 411
pobyt: 4
transport: autokar

Opis oferty:
WYCIECZKA SZKOLNA / JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA 4 DNI

szlakiem Orlich Gniazd, w krainie białych skał, skarby Jasnej Góry...


 Świadczenia :
- przejazd autokarem
- 3 noclegi
- wyżywienie (3 śniadania, 3 obiadokolacje)
- opieka pilota
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- ubezpieczenie NNW
- bezpłatny udział 3 opiekunów


PROPONOWANY PROGRAM WYCIECZKI:

Dzień I:
W godzinach porannych wyjazd spod szkoły, przejazd do Częstochowy. Zwiedzanie Sanktuarium Najświętszej Marii Panny na Jasnej Górze. W trakcie wizyty zobaczymy m.in Kaplicę Cudownego Obrazu Matki Bożej, Bazylikę Jasnogórską i Skarbiec. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień II: Zwiedzanie zamku w Bobolicach i ruin zamku w Mirowie – jedne z najbardziej romantycznych zamków na Szlaku Orlich Gniazd. Udamy się na popularny punkt widokowy na Pustynię Błędowską - górę Czubatkę (382 m n.p.m.). To najlepszy, bo najbardziej rozległy punkt widokowy na "Polską Saharę". Zwiedzimy zamek Ogrodzieniec -  najbardziej imponujące Orle Gniazdo spośród wszystkich zamków Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Służył za scenerię “Zemsty” A. Fredry wyreżyserowanej przez Andrzeja Wajdę.  Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień III: Przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego, gdzie zwiedzimy ruiny Zamku w Ojcowie, warowni która została wybudowana przez syna Władysława Łokietka - Kazimierza III Wielkiego - ostatniego z rodu Piastów na tronie Polski. Zwiedzimy Jaskinię Ciemną, zaliczaną do najcenniejszych stanowisk archeologicznych w Polsce. Jaskinia nie jest oświetlona elektrycznie, zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem za pomocą świeczek. Następnie spacer Doliną Prądnika, gdzie zobaczymy także najbardziej osobliwą formę skalną parku – Maczugę Herkulesa. Udamy się także do Pieskowej Skały – renesansowego zamku nazywanego „Małym Wawelem”. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień IV:  Po śniadaniu wykwaterowanie. W miejscowości Złoty Potok zwiedzimy dworek Krasińskich, w którym znajduje się Muzeum Biograficzne Zygmunta Krasińskiego. W godzinach wieczornych powrót pod szkołę, zakończenie wycieczki.

Cena przy 45 os. płacących i wyjeździe z Bydgoszczy: 411zł/os.

W przypadku innej liczby uczestników bądź innego miejsca wyjazdu zapraszamy do kontaktu w celu kalkulacji ceny.

  ZAPYTANIE/REZERWACJA
Termin: -
Liczba osób:   w tym dzieci: w wieku
Uwagi/zapytanie:
Imię i nazwisko:   E-mail:   Telefon:
[wstecz]

Strona główna   :   O nas   :   Wspieramy sport   :   Referencje   :   Strefa agenta   :   Warunki rezerwacji   :   Polityka Cookies   :   Kontakt